Contact Comisariate
COMISARIATUL MUNICIPIULUI BUCURESTI
  Adresa: Bd. Unirii nr. 72, bl. J3C, et. 6, sector 3, Bucuresti
  Telefon: 021/ 326.89.84
  Fax: 021/ 326.89.83
  E-mail: cmbuc@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN ALBA
  Adresa: Str.Lalelelor nr.7B, Alba Iulia
  Telefon: 0258/ 816.834
  Fax: 0258/ 830.002
  E-mail: cjalba@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN ARAD
  Adresa: Str. Desseanu nr.2, Arad
  Telefon: 0257.280.815; 0374.628.257
  Fax: 0257/257.042
  E-mail: cjarad@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN ARGES
  Adresa: Str.Constantin Statescu,nr.5, Pitesti
  Telefon: 0248/213.049
  Fax: 0248/212.860
  E-mail: cjarges@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN BACAU
  Adresa: Str.Ion Ionescu de la Brad nr.68, Bacau
  Telefon: 0234/581.281
  Fax: 0234/519.994
  E-mail: cjbacau@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN BIHOR
  Adresa: Bdul. Dacia nr.25 A, Oradea
  Telefon: 0374.826.522; 0374.628.259
  Fax: 0259.432.863
  E-mail: cjbihor@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN BISTRITA NASAUD
  Adresa: Str. Marasesti nr.2, Bistrita
  Telefon: 0263.213.194; 0374.628.263
  Fax: 0263.213.581
  E-mail: cjbistrita@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN BOTOSANI
  Adresa: Str. Vanatorilor nr. 2, Botosani
  Telefon: 0231/584.138
  Fax: 0231/580.055
  E-mail: cjbotosani@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN BRASOV
  Adresa: Str. Caramidariei Nr.1 D, Brasov
  Telefon: 0268 / 417.028
  Fax: 0268 / 418.047
  E-mail: cjbrasov@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN BRAILA
  Adresa: B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 3, etaj 4, Braila
  Telefon: 0239 /625.392
  Fax: 0239/ 625.312
  E-mail: cjbraila@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN BUZAU
  Adresa: Str.Nicolae Titulescu nr.3, Buzau
  Telefon: 0238/725.833
  Fax: 0238/726.442
  E-mail: cjbuzau@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN CARAS SEVERIN
  Adresa: B-dul I.L. Caragiale, nr. 16, Resita
  Telefon: 0355.401.157; 0374.628.255
  Fax: 0355.401.156
  E-mail: cjcaras@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN CALARASI
  Adresa: Bd.Republicii, nr.44bis, Calarasi
  Telefon: 0242 / 317.028
  Fax: 0242 / 314.450
  E-mail: cjcalarasi@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN CLUJ
  Adresa: Str. G-ral Traian Mosoiu, nr. 49, Cluj- Napoca
  Telefon: 0264.410.719; 0374.628.264
  Fax: 0264 / 410.718
  E-mail: cjcluj@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN CONSTANTA
  Adresa: Bd. Mamaia nr.300, Constanta
  Telefon: 0241 / 698.555
  Fax: 0241 / 690.990
  E-mail: cjconstanta@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN COVASNA
  Adresa: Bdul. Grigore Balan nr.10, Sfantu-Gheorghe
  Telefon: 0267 / 318.054
  Fax: 0374 / 826.570
  E-mail: cjcovasna@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN DAMBOVITA
  Adresa: Calea Ialomitei nr.1, Targoviste
  Telefon: 0345 / 401.011
  Fax: 0245 / 218.260
  E-mail: cjdambovita@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN DOLJ
  Adresa: STR. AMARADIEI, NR. 93-95, ET.3, Craiova
  Telefon: 0251.418.614; 0374.628.251
  Fax: 0251.419.247
  E-mail: cjdolj@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN GALATI
  Adresa: str. Logofat Tautu, nr. 24
  Telefon: 0236 / 413.170
  Fax: 0236 / 460.098
  E-mail: cjgalati@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN GIURGIU
  Adresa: Str.Fundatura Frumoasei nr.2 , Giurgiu
  Telefon: 0246 / 217.702
  Fax: 0246 / 616.502
  E-mail: cjgiurgiu@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN GORJ
  Adresa: Str.Unirii nr.76, Targu Jiu
  Telefon: 0253 / 211331
  Fax: 0253 / 221.651
  E-mail: cjgorj@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN HARGHITA
  Adresa: Str. Marton Aron, Nr.43, Miercurea-Ciuc
  Telefon: 0266 / 206.058
  Fax: 0266 / 312.766
  E-mail: cjharghita@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN HUNEDOARA
  Adresa: Str. Aurel Vlaicu nr.25, et.1 Deva
  Telefon: 0254.219.790; 0374628254
  Fax: 0254.293.587
  E-mail: cjhunedoara@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN IALOMITA
  Adresa: Str.Lujerului nr.1, Slobozia
  Telefon: 243 / 236.486
  Fax: 0243 / 236.446
  E-mail: cjialomita@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN IASI
  Adresa: Str. Fantinilor, Nr.7A, Iasi
  Telefon: 0232 / 410.210
  Fax: 0232 / 410.270
  E-mail: cjiasi@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN ILFOV
  Adresa: Bd. Unirii nr. 72, bl. J3C, et. 2, sector 3, Bucuresti
  Telefon: 021 / 326.8986
  Fax: 021 / 320.6201
  E-mail: cjilfov@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN MARAMURES
  Adresa: Str.George Cosbuc nr. 52, Baia Mare
  Telefon: 0262.215.842; 0374.628.262
  Fax: 0262 /215.843
  E-mail: cjmaramures@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN MEHEDINTI
  Adresa: Str.Baile Romane nr.3, Drobeta Turnu Severin
  Telefon: 0252.320.772; 0374.628.252
  Fax: 0252.332.142
  E-mail: cjmehedinti@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN MURES
  Adresa: Str.Podeni nr.10, Targu Mures
  Telefon: 0265/ 315.007
  Fax: 0265/ 315.006
  E-mail: cjmures@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN NEAMT
  Adresa: Str. Nufarului nr.19, Piatra Neamt
  Telefon: 0233 / 218.954
  Fax: 0233 / 218.964
  E-mail: cjneamt@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN OLT
  Adresa: Str.Ion Morosanu nr.3, Slatina
  Telefon: 0249/438.094
  Fax: 0249/416.269
  E-mail: cjolt@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN PRAHOVA
  Adresa: Sos.Decebal nr.17, Ploiesti
  Telefon: 0244/512.536
  Fax: 0244/544.495
  E-mail: cjprahova@gnm.ro
 
COMISARIATUL REZERVATIEI BIOSFEREI "DELTA DUNARII"
  Adresa: Str. Grigore Antipa, nr 10,etaj 6, Tulcea
  Telefon: 0240 / 519.419
  Fax: 0240 / 510.054
  E-mail: crbdd@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN SATU MARE
  Adresa: Str. Ioan Slavici nr. 74, Satu Mare
  Telefon: 0261.750.050; 0374.628.261
  Fax: 0261.750.770
  E-mail: cjsatumare@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN SALAJ
  Adresa: Str.Gheorghe Lazar nr.20, Zalau
  Telefon: 0260.662.618; 0374.628.260
  Fax: 0260.662.663
  E-mail: cjsalaj@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN SIBIU
  Adresa: Dn1 Fn. Selimber, Sibiu
  Telefon: 0269 / 445.738
  Fax: 0269 / 240.063
  E-mail: cjsibiu@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN SUCEAVA
  Adresa: Str. Sofia Vicoveanca nr. 72, Suceava
  Telefon: 0230 / 550.024
  Fax: 0230 / 550.008
  E-mail: cjsuceava@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN TELEORMAN
  Adresa: Str. Independentei, bl.306,parter, Alexandria
  Telefon: 0247 / 421.067
  Fax: 0374 / 826.574
  E-mail: cjteleorman@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN TIMIS
  Adresa: Str. Carei nr. 9D, Timisoara
  Telefon: 0256.219.892; 0374.628.256
  Fax: 0256.293.587
  E-mail: cjtimis@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN VALCEA
  Adresa: Str.Preda Buzescu nr. 3, Ramnicu Valcea, Valcea
  Telefon: 0250/ 733.492
  Fax: 0250/ 734.693
  E-mail: cjvalcea@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN VRANCEA
  Adresa: Str.Comisia Centrala,nr.72-74, Focsani
  Telefon: 0237/621.300
  Fax: 0237/621.375
  E-mail: cjvrancea@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN VASLUI
  Adresa: Str. Calugareni, nr.63, Vaslui
  Telefon: 0235 / 317254
  Fax: 0374 / 826548
  E-mail: cjvaslui@gnm.ro
 
COMISARIATUL JUDETEAN TULCEA
  Adresa: Str.14 Noiembrie nr.5 Tulcea
  Telefon: 0240 / 517 321
  Fax: 0240 / 512 681
  E-mail: cjtulcea@gnm.ro