GNM ISO
ISO
Sesizari Online

APEL GRATUIT DIN RETEAUA ROMTELECOM 
2 Februarie - Ziua Mondiala a Zonelor Umede, Conventia Ramsar

12 Martie - Ziua Garzii Nationale de Mediu

15 Martie-15 Aprilie - Luna Padurii

22 Martie - Ziua Mondiala a Apei

23 Martie - Ziua Mondiala a Meteorologiei

1 Aprilie - Ziua Pasarilor

7 Aprilie - Ziua Mondiala a Sanatatii

22 Aprilie - Ziua Pamantului

24 Aprilie - Ziua Mondiala a Protectiei Animalelor de Laborator

10 Mai - Ziua Pasarilor si Arborilor

15 Mai - Ziua Internationala de Actiune pentru Clima

24 Mai - Ziua Europeana a Pasarilor

5 Iunie - Ziua Mediului

8 Iunie - Ziua Mondiala a Oceanelor

17 Iunie - Ziua Mondiala pentru Combaterea Desertificarii

21 Iunie - Ziua Soarelui

29 Iunie - Ziua Dunarii

11 Iulie - Ziua Mondiala a Populatiei

9 August - Ziua Internationala a Gradinilor Zoologice si Parcurilor

16 Septembrie - Ziua Internationala a Stratului de Ozon

18 Septembrie - Ziua Mondiala a Geologilor

23 Septembrie - Ziua Mondiala a Curateniei

25 Septembrie - Ziua Internationala a Mediului Marin

26 Septembrie - Ziua Mondiala a Muntilor Carpati

1 Octombrie - Ziua Mondiala a Habitatului

4 Octombrie - Ziua Mondiala a Animalelor

8 Octombrie - Ziua Mondiala pentru Reducerea Dezastrelor Naturale

16 Octombrie - Ziua Internationala a Alimentatiei

17 Octombrie - Ziua Internationala pentru Eradicarea Saraciei

31 Octombrie - Ziua Internationala a Marii Negre

8 Noiembrie - Ziua Internationala a Zonelor Urbane

10 Decembrie - Ziua Mondiala a Drepturilor Omului

14 Decembrie - Ziua Internationala de Protest Impotriva Reactoarelor Nucleare

29 Decembrie - Ziua Internationala a Biodiversitatii

 
Concursuri desfasurate pana in prezent
 
Afisare rezultate finale la examenul de promovare in grad profesional imediat superior din data de 19.12.2017, postat in data de 21.12.2017
Afisare proba interviu la examenul de promovare in grad profesional imediat superior din data de 19.12.2017, postat in data de 19.12.2017
Afisare rezultat contestatie selectie dosar la examenul de promovare in gradul profesional imediat superior, din data de 19.12.2017, postat in data de 13.12.2017
Afisare selectie dosare la examenul de promovare in grad profesional imediat superior din data de 19.12.2017, postat in data de 11.12.2017
Examen promovare in grad profesional imediat superior celui detinut, in data de 19.12.2017, postat in data de 15.11.2017
Afisare rezultate finale la concursul din data de 18.08.2017, postat in data de 28.08.2017
Afisare proba interviu la concursul din data de 18.08.2017, postat in data de 25.08.2017
Afisare rezultat contestatie proba scrisa la concursul din data de 18.08.2017, afisat in data de 24.08.2017
Anunt promovare in clasa in data de 05.09.2017, postat in data de 22.08.2017
Afisare proba scrisa la concursul din data de 18.08.2017, postat in data de 22.08.2017
Afisare rezultat contestatie la concursul din data de 18.08.2017
Afisare selectie dosare la concursul din data de 18.08.2017, postat in data de 11.08.2017
Afisare rezultate finale la concursul din data de 25.07.2017
Afisare proba interviu la concursul din data de 25.07.2017, postat in data de 01.08.2017
Afisare rezultate finale la concursul din data de 20.07.2017
Afisare proba scrisa la concursul din data de 25.07.2017, postat in data de 26.07.2017
Afisare proba interviu la concursul din data de 20.07.2017, postat in data de 25.07.2017
Afisare selectie dosare la concursul din data de 27.07.2017, postat in data de 24.07.2017
Afisare selectie dosare la concursul din data de 25.07.2017, postat in data de 18.07.2017
Anunt concurs 18.08.2017, postat in data de 17.07.2017
Anunt concurs in data de 27.07.2017, postat in data de 26.06.2017
Anunt concurs in data de 25.07.2017, postat in data de 23.06.2017
Anunt concurs in data de 20.07.2017, postat in data de 20.06.2017
Anunt concurs in data de 11.07.2017 , postat in data de 09.06.2017
Anunt transfer la cerere, postat in data de 29.05.2017
Afisare rezultate finale la concursul din data de 25.05.2017, postat in data de 31.05.2017
Afisare proba interviu la concursul din data de 25.05.2017, postat in data de 30.05.2017
Afisare rezultate finale la examenul de promovare in grad profesional imediat superior din data de 26.05.2017, postat in data de 30.05.2017
Afisare proba interviu la examenul de promovare in grad profesional imediat superior din data de 26.05.2017, postat in data de 29.05.2017
Afisare proba scrisa la concursul din data de 25.05.2017, postat in data de 25.05.2017
Afisare rezultate finale la concursul din data de 17.05.2017, postat in data de 24.05.2017
Afisare proba interviu la concursul din data de 17.05.2017, postat in data de 22.05.2017
Afisare selectie dosare la concursul din data de 25.05.2017, postat in data de 22.05.2017
Afisare selectie dosare la examenul de promovare in grad profesional imediat superior din data de 26.05.2017, postat in data de 18.05.2017
Afisare proba scrisa la concursul din data de 17.05.2017, postat in data de 18.05.2017
Anunt concurs 15.06.2017, postat in data de 15.05.2017
Afisare proba interviu la concursul din data de 20.04.2017, postat in data de 27.04.2017
Anunt concurs 10.05.2017, postat in data de 26.04.2017
Examen promovare in grad 26.05.2017, postat in data de 26.04.2017
Anunt concurs 25.05.2017, postat in data de 25.04.2017
Anunt concurs 22.05.2017, postat in data de 21.04.2017
Afisare proba scrisa la concursul din data de 20.04.2017, postat in data de 20.04.2017
Anunt concurs 17.05.2017, postat in data de 14.04.2017
Afisare selectie dosare la concursul din data de 20.04.2017, postat in data de 07.04.2017
Anunt concurs 20.04.2017, postat in data de 31.03.2017
Anunt concurs 28.03.2017 postat in data de 24.02.2017
Afisare selectie dosare la concursul din data de 14.03.2017, postat in data de 07.03.2017
Anunt concurs 14.03.2017, postat in data de 27.02.2017
Anunt concurs 22.03.2017 postat in data de 20.02.2017
Anunț concurs 15.03.2017 postat in data de 14.02.2017
Anunt concurs 23.02.2017 postat in data de 10.02.2017
Anunt concurs 09.03.2017 postat in data de 08.02.2017
Afisare proba interviu la concursul din data de 20.01.2017, postat in data de 26.01.2017
Afisare proba scrisa la concursul din data de 20.01.2017, postat in data de 20.01.2017
Anunt concurs 16.02.2017 postat in data de 16.01.2017
Anunt concurs 14.02.2017 postat in data de 13.01.2017
Afisare selectie dosare la concursul din data de 20.01.2017, postat in data de 11.01.2017
Anunt concurs 20.01.2017, postat in data de 27.12.2016
Anunt concurs 20.01.2017, postat in data de 27.12.2016
Anunt concurs in data de 25.01.2017 , postat in data de 23.12.2016
Anunt concurs 10.01.2017 postat in data de 07.12.2016
Anunt concurs 17.01.2017 postat in data de 12.12.2016
Rezultatele finale la examenul de promovare in grad profesional imediat superior organizat in data de 07.12.2016 postat in data de 09.12.2016
Rezultatul probei interviu la examenul de promovare in grad profesional imediat superior postat in data de 08.12.2016
Rezultatul probei scrise la examenul de promovare in grad profesional imediat superior postat in data de 07.12.2016
Rezultatul selectiei dosarelor la examenul de promovare in grad profesional imediat superior, postat in data de 28,11,2016
Anunt concurs 22.11.2016, postat in data de 10.11.2016
Anunt concurs 22.12.2016 postat in data de 21.11.2016
Anunt concurs 15.12.2016, postat in data de 14.11.2016
Examen promovare in grad 07.12.2016, postat in data de 03.11.2016
Anunt concurs 05.12.2016, postat in data de 03.11.2016
Anunt concurs 19.10.2016, postat in data de 19.09.2016
Anunt concurs 14.10.2016, postat in data de 14.09.2016
Anunt concurs 13.10.2016, postat in data de 13.09.2016
Anunt concurs in data de 06.09.2016, postat in data de 05.08.2016
Concurs organizat in data de 31.08.2016, postat in data de 29.07.2016
Anunt concurs 04.08.2016, postat in data de 20.07.2016
Anunt concurs 19.07.2016, postat in data de 06.07.2016
Afisare proba scrisa la concursul din data de 05.07.2016, postata in data de 05.07.2016
Rezultatele finale ale concursului din data de 16.06.2016
Rezultatul la proba interviu a concursului din data de 16.06.2016, postat in data de 22.06.2016
Rezultatele probei scrise din data de 16.06.2016, postate in data de 21.06.2016
Anunt concurs 14.07.2016, postat in data de 14.06.2016
Selectie dosare concurs 16.06.2016, postata in data de 08.06.2016
Anunt concurs 05.07.2016, postat in data de 27.05.2016
Anunt concurs 16.06.2016, postat in data de 24.05.2016
Afisare rezultate finale la examenul de promovare in gradul profesional imediat superior organizat in data de 12.05.2016, postata in data de 17.05.2016
Afisare contestatii selectie dosare la examenul de promovare in gradul profesional imediat superior celui detinut, postata in data de 11.05.2016
Selectie dosare examen promovare in grad profesional imediat superior, postata in data de 09.05.2016
Examen promovare in grad 12.05.2016, postat in data de 11.04.2016
Anunt concurs 22.03.2016, postat in data de 19.02.2016
Anunt concurs 10.05.2016, postat in data de 01.04.2016
Anunt concurs 21.04.2016, postat in data de 17.03.2016
Anunt concurs 10.03.2016, postat in data de 08.02.2016
Anunt concurs 19.02.2016, postat in data de 18.01.2016
Anunt concurs 23.02.2016, postat in data de 21.01.2016
Anunt concurs 19.02.2016, postat in data de 03.02.2016
Documente necesare inscriere
Anunt concurs 17.02.2016, postat in data de 15.01.2016
Anunt concurs 15.12.2015,postat in data de 13.11.2015
Anunţ concurs 28.10.2015, postat în data de 28.09.2015
Anunt concurs 11.11.2015, postat in data de 12.10.2015
Anunt concurs 30.09.2015, postat in data de 28.08.2015
Anunt concurs 17.08.2015, postat in data de 16.07.2015
Concurs 29.07.2015, postat in data de 26.06.2015
Selectie dosare concurs 10.08.2015, postata in data de 05.08.2015
Rezultatele probei scrise din data de 10.08.2015, postate in data de 11.08.2015
Anunt concurs 10.08.2015, postat in data de 17.07.2015
Rezultate finale concurs 10.08.2015
Rezultatele finale ale concursului din data de 30.06.2015
Rezultatul la proba interviu a concursului din data de 30.06.2015, postat in data de 02.07.2015
Rezultatele probei scrise din data de 30.06.2015, postate in data de 30.06.2015
Rezultatul contestatiei la selectia dosarelor a concursului din data de 30.06.2015, postata in data de 26.06.2015
Selectie dosare concurs 30.06.2015, postata in data de 24.06.2015
Documente necesare pentru inscrierea la concurs
Concurs 30.06.2015, postat in data de 08.06.2015
Concurs 21.01.2015, post in data de 23.12.2014
Selectie dosare concurs 21.01.2015, postata in data de 19.01.2015
Rezultatele probei scrise din data de 21.01.2015, postat in data de 21.01.2015
Rezultat contestatie la proba scrisa a concursului organizat in data de 21.01.2014 postat in data de 23.01.2014
Rezultate finale concurs 21.01.2015, postate in data de 26.01.2015
Concurs 02.12.2014, postat in data de 20.10.2014
Concurs 03.12.2014, postat in data de 03.11.2014
Anunt amanare proba interviu
Concurs 24.11.2014, postat in data de 12.11.2014
Anunt amanare interviu concurs 02.12.2014
Concurs 15.12.2014, postat in data de 12.11.2014
Concurs 24.11.2014, postat in data de 13.10.2014
Concurs 21.10.2014, postat in data de 09.10.2014
Concurs 23.10.2014, postat in data de 23.09.2014
Concurs 25.09.2014, postat in data de 26.08.2014
Concurs 25.08.2014, postat in data de 25.07.2014
Concurs 01.09.2014 postat in data de 18.07.2014
Concurs 26.08.2014 postat in data de 14.07.2014
Concurs 04.08.2014 postat in data de 04.07.2014
Concurs 09.07.2014 postat in data de 06.06.2014
Concurs 30.05.2014 postat in 20.05.2014
Concurs 19.06.2014 postat in 20.05.2014
Concurs 2 19.05.2014 postat in 18.04.2014
Concurs 1 19.05.2014 postat in 18.04.2014
Anunt, conditii si bibliografie concurs 25.04.2014, postat in data de 26.03.2014
Anunt concurs 17.02.2014
Testare profesionala organizata in vederea selectarii functionarilor publici ce urmeaza a fi redistribuiti din corpul de rezerva
Concurs 18.12.2013
Anunt suspendare concurs consilier juridic
Concurs 30.12.2013
Concurs 09.12.2013
Anunt anulare concurs auditor 05.11.2013
Anunturi concursuri
Concurs 11.11.2013 consilier I A
Anunt concurs 20.09.2013
Anulare concurs 02.07.2013
Completare Bibliografie 28.05.2013
Anunt concurs 02.07.2013
Anunt concurs 28.05.2013
Anunt concurs 23.04.2013
Anunt concurs 15-17.04.2013
Anunt concurs 13-15.03.2013
Anunt concurs 10-12.12.2012
Anunt de angajare 06-08.11.2012
Anunt concurs 10-12.10.2012 - CR ARGES
Anunt Concurs 10-12.10.2012
Anunt Concurs 08-10.10.2012
Concurs Prim comisar pentru CR Arges, CR Suceava, CR Valcea
Anunt Concurs 24-26.09.2012
Anunt Concurs 19-21.09.2012
Anunt Concurs 15-17.10.2012
Anunt angajare
Anunt concurs comisar, clasa I, grad profesional superior 27-29.08.2012
Anunt concurs consilier gradul II 05-07.09.2012
Anunt Concurs 18-20.09.2012
Documente necesare pentru inscrierea la concurs
Anunt amanare concurs 31.07.2012 - 02.08.2012
Anunt concurs 31.07.2012 - 02.08.2012
Anunt Concurs 23-25.07.2012
Anunt Concurs 20-22.08.2012
Anunt angajare 16-18.07.2012
Anunt Concurs 05.07.2012-09.07.2012
Amanare concurs
Concurs de recrutare pentru ocuparea functiilor publice de conducere vacante de prim comisar din cadrul CR.Arges si CR.Suceava 11.06.2012
Anunt concurs CR TIMIS 14-16.05.2012
Anunt si bibliografie concurs functie temporar vacanta CR Timis
Anunt suspendare concurs Comisariatul Regional Timis
Concurs de promovare in functia publica de conducere de sef serviciu al Serviciului Juridic Comisariatul General
Concurs de ocupare a functiilor publice de conducere vacante de prim comisar CR Suceava si CR Arges
Anunt Concurs 21-23.12.2011
Anunt promovare 15.11.2011
Anunt promovare 14.11.2011
Anunt concurs 06-10.10.2011
Anunt concurs 10-12.05.2011
Anunt Concurs 05-07.01.2011
Concurs comisar regional 06 12 2010
Anunt concurs temporar vacant-Comisariatul Regional Bucuresti
Anunt Concurs 06.09.2010
Anunt Concurs 06.09.2010
Concurs CR Bucuresti 11-13.8.2010
Anunt consurs 02.08.2010 si Bibliografie
Anunt consurs 27-29.07.2010 si Bibliografie
Concursuri 19-21.07.2010
Anunt amanare concurs 10-12 iulie 2010
Anunt consurs 10.07.2010 si Bibliografie
Anunt concurs sef birou Comisariatul General 12-14.07.2010
Anunt concurs 10.06.2010 si bibliografie
Anunt concurs 07.06.2010 si Bibliografie
Anunt concurs 17.05.2010
Documente necesare inscrierii la concurs
Anunt concurs functii publice executie 17-19.05.2010
Bibliografii concurs functii de executie 17-19.05.2010
Anunt concurs comisar regional si prim comisar Timis si Valcea
Anunt concurs comisar regional si prim comisar Sibiu si Suceava
Anunt concurs comisar regional si prim comisar Cluj si Galati
Anunt concurs comisar regional si prim comisar Arges si Bucuresti
Concurs CR Suceava 11 - 13.11.2009
Concurs 04-05.11.2009 comisar general adjunct - perioada determinata
Concurs ocupare post temporar vacant la CR Cluj 21-23.10.2009
Anunt concurs comisar Comisariatul Regional Cluj 12-14.10.2009
Anunt concurs 17-21.09.2009
concurs comisariatele regionale partea 2
concurs comisariatele regionale partea 1
Concurs comisariatul genreal 12-14.08.2009
Anunt, bibliografie director general adjunct Directia controlul poluarii
Concurs sef serviciu 29.06.2009 - 01.07.2009
Concursuri functii publice de executie 29.06-01.07.2009
Persoanele admise la evaluarea proiectelor de management din 15.06.2009
Program de desfasurare a evaluarii dosarelor si proiectelor de management - Bucuresti si Timis
Anunt director coordonator si director coordonator adjunct Bucuresti si Timis 15.06.2009
DOCUMENTELE NECESARE PENTRU INSCRIEREA LA CONCURS
Concurs functii de executie din data de 15-17.06.2009
Concurs sef serviciu din data de 15-17.06.2009
Concurs director general adjunct 15 - 17.06.2009
Anunt rezultate evaluare proiecte de management
Persoane admise la evaluarea proiectelor de management
Concurs director coordonator si director coordonator adjunct
Program evaluare proiecte management pentru director coordonator si director coordonator adjunct
Concurs director coordonator si director coordonator adjunct
Concurs functii publice de conducere 15-17.04.2009
Sesiune transferuri C.J. Cluj
Examen de promovare C.J. Constanta 10-12.12.2008
Concurs CJ Iasi 08-10.12.1008
Concurs sef birou CRBDD 22-24.12.2008
Concurs CJ Ilfov 22-24.12.2008
Examen promovare in grad 10-12.12.2008 Comisariatul General
Concurc CJ Harghita 15-17.12.2008
Examen de promovare in grad Harghita 10-12.12.2008
Concurs CJ Timis 24-26.11.2008
Concurs CJ Neamt 03-05.12.2008
Concurs CJ Ilfov expert asistent 19-21.11.2008
Concurs CJ Ilfov expert superior 24-26.11.2008
Anunt concurs comisar sef CJ Brasov si Calarasi 19-21.11.2008
Anunt concurs CJ Galati 24-26.11.2008
Concurs Comisar Sef CJ Teleorman 11-13.11.2008
Concurs CJ Caras Severin 17-19.11.2008
Concurs CJ Prahova 17-19.11.2008
Anunt transferuri CM Bucuresti 13.10.2008
Concurs CJ Prahova 10-12.11.2008
Concurs CJ OLT 10-12 Noiembrie 2008
Concurs CJ Ilfov 29-30.09.2008
Anunt sesiune transferuri CM Bucuresti
Concurs CJ Iasi 25-26.09.2008
Concurs auditor Comisariatul General 25-26.09.2008
Concurs CJ Harghita 06-07.10.2008
Anunt concurs CJ Suceava 9_10.09.2008
Concurs CJ Bacau 09-10.09.2008
Concurs CJ Alba 02-03.10.2008
Concurs CJ Mures 15-16.09.2008
Anunt concurs CJ Vrancea 08-09.09.2008
Anunt angajare CJ ARGES 4-5.09.2008
Concurs Comisar, jurist 4-5.09.2008 CJ Arges
Concurs CJ Salaj 04-05.09.2005
Concurs debutant resurse umane 01-02.09.2008
Concurs expert IA cooperare internationala 26.08.2008
Concurs CJ Covasna 10-11.09.2008
Concurs CJ Bihor 29-30.08.2008
Concurs CJ Constanta 11-13.08.2008
Concurs comisar si referent CJ Gorj 14-15 august 2008
Concurs CJ Cluj 14-15.08.2008.pdf
Concurs Comisariatul General 14-15.08.2008
Concurs Compartiment relatii publice si comunicare perioada determinata 12-13.08.2008
Anunt concurs CJ Calarasi 11-13.08.2008
Anunt concurs CJ Prahova 12-13.08.2008
Concurs consilier juridic perioada determinata 04-05.08.2008
Concurs sef birou CJ Prahova 07-08.08.2008
Anunt concurs expert contabil CJ ARAD 4-5 august 2008
Anunt concurs CJ GALATI 4-5 AUGUST 2008
Anunt concurs CJ IASI 4-5 august 2008
Anunt concurs CJ Ilfov 29-30.07.2008
Concurs comisar sef C.J. Tulcea 24-25.07.2008
Concurs comisar sef C.J. Vaslui 24-25.07.2008
Anunt concurs C.J. Vaslui 24-25.07.2008
Concurs functii publice de executie 23-24.07.2008
Concurs functii publice de executie 21-22.07.2008
Se amana concursul pentru postul de Comisar Sef la CJ Dambovita 16-17 iunie 2008
Se amana concursul organizat in data de 16-17 iunie 2008
Concurs comisar sef - CJ OLT 26-27 iunie 2008
Concurs 16-17 Iunie 2008
DOCUMENTE NECESARE PENTRU INSCRIEREA LA CONCURS
Concurs consilier compartiment achizitii 26-27 iunie 2008
Concurs sef birou 26-27 iunie 2008
Concurs comisar sef Dambovita si Tulcea 16-17 Iunie 2008
concurs functii de executie 02-03.06.2008
Concurs Comisariat Judetean Buzau 02,03.06.2008
Anunt concursuri functii de executie 19-20.05.2008
Anunt concurs sef birou 19-20.05.2008
Amanare concurs comisar sef
Amanare concurs comisar sef
Anunt concurs sef serviciu
Bibliografie sef serviciu pentru controlul polurii si habitatelor naturale
Bibliografie sef serviciu buget, financiar, contabilitate
Concurs comisar sefi
Bibliografie comisar sef
Bibliografie director al Directiei resurse umane, administrativa si financiara
Bibliografie director al Directiei pentru Controlul poluarii si habitatelor naturale
Concurs director DRUAF si director DCPHB
Concurs functii de executie 14-15.04.2008
Bibliografie referent IT managementul calitatii
Bibliografie expert superior
Bibliografie expert resurse umane si pregatire profesionala
Bibliografie expert asistent
Bibliografie cooperare internationala
Bibliografie consilier superior
Bibliografie consilier juridic
Bibliografie comisar compartiment substante periculoasse
Bibliografia postul de comisar
Anunt concurs comisari sefi
Anunt concurs contractual 04 03 2008
Anunt concurs Comisar General Adjunct 11 03 2008
Bibliografia necesara pentru postul de comisar şef
Anunt funcţii publice de conducere
Anunt concurs şef birou Timiş 2008
Anunt concurs şef birou Vâlcea 2008
Anunt concurs şef birou Suceava 2008
Anunt concursuri sef birou 19-20.03.2008
Anunt concursuri sef birou 17-18.03.2008
Bibliografie sef birou
Anunt concursuri sef birou 12-13.03.2008
Anunt concursuri sef birou 10-11.03.2008
Anunt concursuri sef birou 06-07.03.2008
Anunt concurs Comisar General Adjunct 30 01 2008
Anunt amanare concurs Comisar General Adjunct 14 02 2008
Concurs 15-16.10.2007
Concursuri 27-28.09 si 01-02.10.2007
Concursuri 10-13.09.2007
Concursuri 17-18.09.2007
Documentele necesare pentru inscrierea la concurs
Concursuri 3-6 septembrie 2007
Concurs contractual Compartimentul de Achizitii Publice și Administrativ 14.09.2007
Concursuri 1-2 august 2007
Anunt concurs Compartiment Integrare Europeana
Concursuri 3-4 mai 2007
ADMINISTRATIVE ASSISTANT OF RESIDENT TWINNING ADVISOR
Anunt concurs sef serviciu 16-17.04.2007
Anunt concurs posturi de executie 27-28.11.2006
Anunt concurs comisari sefi 27-28.11.2006
Concurs comisari sefi Suceava 11-12 10 2006
Concurs 18-19.09.2006 - Comisariatul Regional Timis
Concurs Contractual 14.09.2006
Angajari 19-20.07.2006
Angajari 05.06.2006
Angajari 11.05.2006
Angajari 17.02.2006
Concursuri desfasurate 08.12.2005
Concursuri desfasurate 04.08.2005
Concursuri desfasurate 21.07.2005
 


Formular inscriere
 
Pentru a va putea inscrie la concursurile deschise pentru angajari, trebuie sa folositi formularul de mai jos, necesar pentru inscriere.

Descarca formular de inscriere

Pentru a vizualiza documentele din acesta pagina aveti nevoie de Adobe Reader.

 
0 0 © Copyright 2005 | Garda Nationala de Mediu. ź Toate drepturile rezervate 0